Bahçeli'nin Bayram'da yanından ayırmaması Sözlü İçin bir mesaj mı?

Haberin Kategorisi : Siyaset - Haberin Eklenme Zamanı : 24.08.2018 23:22:30
Bahçeli'nin Bayram'da yanından ayırmaması Sözlü için bir mesaj mı?

Adana Postası Diyorki! O Sıcak temas Bahçeli-Sözlü ilişkisinde yeni perdedir! Kurban bayramı kutlamaları için Ankara'da bulunan MHP teşkilatı genel Başkan Bahçeli'den hiç beklemedikleri bir ilgi gördü.

Özellikle Büyükşehir belediye başkanı Hüseyin Sözlü'ü el öpme sırasından çıkartan Bahçeli, sol yanına aldı ve hiç ayırmadı. Bahçeli'nin Sözlü ilgisi Adana'dan gelen partilileri de şaşırtırken, bu sıcak temas Sözlü için ciddi moral oldu.

İyi Parti kuruluş sürecinde bazı toplantıları eleştiri konusu olan Başkan Sözlü'nün, Bahçeli'den yana tavır koymasıyla ilişkilerin düzeldiği konuşuluyordu. Bayram ziyaretinde yaşanan bu sıcak temasın Sözlü'nün Bahçeli'nin kalbini yeniden kazandığına işaret sayıldı. Yerel seçimlerde ittifak olmayacağının altının çizildiği buluşmada, adeta partililere, "Mart 2019'da yerel seçimler zamanında yapılacaktır. Ancak vakit varken gidip çalışın. ittifak olmayacak" mesajı verdiği konuşuluyor.

Öte yandan ikili arasındaki olayları bilen bazı partililerin Bahçeli ile yaşanan bu sıcak temasın arkasında Sözlü'nün Bahçeli'nin adını verdiği köprünün tesirinin büyük olduğu konuşuluyor.

Facebookta Paylaş
 
Önceki Yorumlar
Baskül ve Kantar İmalatı